DHBT VE MBSTS TAMAMI ÇÖZÜMLÜ SORU BANKASI

  MÜJDE !!! MUSTAFA ÇOBAN’IN DHBT VE MBSTS TAMAMI ÇÖZÜMLÜ SORU BANKASI ÇIKTI

  Türkiye sekizincisi olan Adem Çoban ve DHBT uzmanı Mustafa Çoban Hoca’nın uzun zamandır beklenen kitabı nihayet çıktı. Büyük bir talebin yaşandığı kitap bu hafta basıldı ve Mustafa Çoban Hocanın kitabı için siparişleri almaya başladıklarını takipçilerine bildirdiği andan itibaren büyük bir ilgiyle karşılandı

  Sipariş için büyük bir talep geldiğinden dolayı kitabın satışıyla ilgilenen görevliler siparişlere yetişmekte zorlandı. Bir gün içinde 150 kitap satıldı. Bu DHBT alanında bir ilk olarak tarihe geçmiş oldu.

  DHBT sınavına girecek olanlar bu kitabı almadan sakın girmesinler çünkü bu kitap tamamı çözümlü 2500’ü aşkın sorudan oluşuyor ayrıca kitap toplamda 750 sayfadan meydana gelmektedir.

  Kitabın size katacağı en önemli fayda yanlış yaptığınız soruların sizin için avantaja dönüşmesidir çünkü yanlış yaptığınız sorunun çözümüne bakıp yanlışınızı düzelterek yanlış bilgiyi doğruya dönüştürebilirsiniz.

  Biz de Kpssnotlari.net ailesi olarak kitabı inceledik ve kitaba hakkını vererek çalışan herkesin DHBT sınavından en az 80 alacağını da iddia ediyoruz. Kazanmak isteyenlerin mutlaka bu kitabı sipariş verip kitaptaki soruları çözmesi gerekiyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir